Skvělý start starších žáků do jarní sezóny.

16.kolo

TJ Svitavy  -  SK Pardubičky      2 : 3  ( 1 : 0 )

Branky : Martin Vltavský (57.) a 2x Matouš Mec (64. a 65.)

Sestava : Bažant – Kolář, Hegyi, Menšl, Václavík, Vojtěch, Bobek, Vltavský, Oberreiter, Hofman, Mec (Stejskal, Krehan, Zajíček, Špiroch, Mejzlík)

Vítězné utkání na umělé trávě ve Svitavách rozhodlo 8. minut ve druhém poločase. Domácí vedli 1 : 0 po prvním poločase. Ve druhém poločase jsme dali 3 branky mezi 57. – 65. minutou, kdy se postupně trefili Martin Vltavský a 2x Matouš Mec. Domácí snížili v závěru utkání na konečných 2 : 3.

17.kolo

SK Pardubičky  -  SK Holice      2 : 1  ( 1 : 1 )

Branky : Matouš Mec (8.), Vojtěch Pozdník (51.)

Sestava : Bažant – Václavík, Richter, Menšl, Orem, Mejzlík, Vltavský, Hegyi, Pozdník, Mec, Vondruška (Stejskal, Krehan, Vojtěch, Pavlíček, Hofman)

V prvním jarním domácím utkání v derby proti Holicím, vstřelili první branku utkání hosté už v 5. minutě. V 8. minutě vyrovnal na 1 : 1 Matouš Mec. Výhru 2 : 1, po pěkné kombinaci, zakončil v 51. minutě Vojta Pozdník.

Pochvalu za obě utkání zaslouží všichni hráči.

Vložil: Luboš Karlík