Kabát, Čermák D., Semivan, Machek, Mikulecký, Vaverka, Hanuš, Dymák, Vondruška

Zápasy:

SK - Choceň
3:8   (Dymák, Vondruška, Mikulecký)

Choceň má velmi kvalitní a kombinační tým, pro nás to byl na úplný začátek velmi kvalitní a silný soupeř. První poločas (0:3) jsme dokázali hrát vcelku vyrovnanou partii, kdy šel soupeř do vedení 1:0 po našem nesmyslně rozehraném rohu a třetí branku jsme mu také prakticky darovali po trestuhodné přihrávce vzadu.
Druhý poločas byl již bohatší na branky a nám se podařilo dát krásné tři branky, ale i tak soupeř zaslouženě vyhrál. Nutno si trošku rýpnout do rozhodčího, který se klukům vůbec nevěnoval, nemluvil na ně, neukazoval a poslední branku jsme dali asi v 18minutě (po dohodě se hrálo minut patnáct).

SK - Třemošnice
6:1   (Dymák 3x, Vondruška, Vaverka, vlastní)

Třemošnice byla slabším soupeřem, ale i tak měli několik šancí a jednu dokázali proměnit. My jsme mnoho finálních zakončení volili velmi špatně a zápas mohl skončit vyšším brankovým přídělem, ale i tak si kluci zahráli pěkný útočný fotbal.

SK - Libchavy
2:5 (omlouvám se, nemám střelce zapsané, byl jsem indisponován :) )

Libchavy jsou pro nás ideálním soupeřem, přibližně stejně dobrý tým, jako je ten náš, ale mají tam jednoho šikovného hráče, který většinou zápasy dokáže svými brankami rozhodnout. My jsme do zápasu vkročili možná trochu ospale a až za stavu 0:3 (čemuž asi pomohlo vydatné fandění Roberta S. :D ) kluci začali makat a dotáhli jsme se na 2:3. Následoval velmi vyrovnaný konec zápasu, kde ale soupeř dokázal ještě dvakrát skórovat.

Chci klukům i rodičům poděkovat za nádherný turnaj a příjemně strávené dopoledne. Dělám to málokdy, ale musím pochválit organizaci v Třemošnici, kde turnaj opravdu krásně odsýpal a to že nás pískají 15-18 letí dorostenci beru jako naprosto správné, kde jinde se to ti kluci mají naučit, takže bych byl v tomto velmi toleratní, že to občas není ono.

Z kluků bych opět musel asi pochválit všechny hráče. David se nám v bráně občas nesoustředí, Domča je stabilně naším nejlepším hráčem (musel bych ho chválit po každém zápase), stejně tak Robert, Ondra nám na podzim sotva stačil na okresní přebor, ale přes zimu se tak zlepšil a máme z něj velkou radost, na Danovi je vidět absence zápasů a tréninků přes zimu, ale to se na jaře snadno dožene speciálními tréninky a Tomík s Jonášem se až hrdinsky perou se staršíma a většíma klukama a vše dohánějí svoji šikovností a mrštností.

Speciální pochvalu za turnaj si zaslouží Kryštof, odehrál jeden z nejlepších turnajů a svoji dobrou poziční hrou zabránil mnoha brankám, jen se často nechává strhnout hrou (při výhozu soupeřícího brankáře) a hraje si na útočníka.

A také výjimečnou pochvalu zaslouží Filip, který se svýma potížema odehrál výborný turnaj a bylo na něm vidět, že se chce rvát o každý balón, ale né vždy to bříško dovolilo :)