První kolo OP mladších přípravek

3.4.2018 jsme doma zvítězili nad Mikulovicemi.

Nominace:

Kabát, Čermák D., Semivan, Machek, Mikulecký, Vaverka, Hanuš, Vondruška, Dymák, Tuťálek, Vodvárka, Kaluža, Čermák J.

Výsledek:

13:6

Branky:

Kaluža 4x, Semivan 2x, Machek 2x, Mikulecký, Dymák, Čermák D., Čermák J., Vaverka

Hodnocení:

Náš první zápas musím hodnotit velmi kladně. Mikulovice byli ideálním soupeřem na rozehrání se po dlouhé zimě a kluky chválím i za fakt, že to byl náš vůbec první trénink na trávě. Samozřejmě bylo na některých vidět, že jsou zvyklý na rychlý a kluzký povrch z tělocvičny.

Kluky musím především pochválit za předvedenou hru, kdy se snažili o přihrávky a o kombinační hru o to větší kontrast to byl právě proti Mikulovicím, které prakticky jen nakopávali od brankáře dlouhé míče přes celé hřiště a dostávali za to ovace od trenérů i svých diváků. My jsme naopak dávali branky po krásných akcích nebo po individuálních dovednostech.

Chválu zaslouží tentokráte opravdu všichni kluci, na hřišti nebyl jediný náš hráč, který by se bál hrát nebo by se schovával. I tak musím mírně vyzdvihnout tři naše hráče:
Kabát - který celý zápas chytal proti sluníčku a pochytal mnoho odkopů od jejich brankáře, navíc se snažil velmi dobře hrát nohou.
Kaluža - který svými 4 brankami a individuálními dovednostmi klukům velmi pomohl, ale především se několikrát jako útočník vzorově vrátil a sprintoval přes celé hřiště, aby zabránil brance.
Čermák J. - Kubik zahrál výborně, byl to jeho snad druhý zápas a velmi se přes zimu zlepšil, mezi klukama vůbec jako 2011 nezaostával a byl lepší snad než všechny 2009 z Mikulovic :)

Vložil: Martin Svoboda