19.10. jsme vyhráli na půdě Rovně.

Výsledek:
SK - Roveň   10:4   (4x Kabát, 2x Kaluža, 2x Černý, Vodvárka, vlastní)

Hodnocení:

Roveň nás doslova zaskočila a jako trenér musím uznat, že první třetinu hrál soupeř opravdu dobře, možná až na kraji svých možností. Díky velké bojovnosti, chuti do hry, obětavosti a dobrému pohybu soupeř po první třetině vedl 1:0 a vypadalo to na velkou bitvu.
O přestávce jsem kluky nabádal k lepšímu pohybu, větší chuti do hry a především ke zjednodušení a většímu tahu na branku, nebát se jít jeden na jednoho. Nevím, jestli soupeř natolik polevil a nebo jsme se my o tolik zlepšili, ale druhá třetina byla jasně v naši režii a klukům se dařilo a rychle otočili zápas na 6:1, kdy již za stavu 3:1 z nás spadla snad veškerá nervozita a bylo k vidění mnoho krásných fotbalových akcí na tuto věkovou kategorii.
V poslední třetině jsme opět trochu polevili a soupeř dokázal snížit na 6:3, pak jsme ale opět zabrali a dali čtyři branky, kdy především kombinační přihrávky před téměř prázdnou brankou byly kolikráte až přes příliš.

Souhrn:

Toto byl jeden ze zápasů, kterých bychom měli sehrát co nejvíce, kdy se soupeř snaží hrát a my také, kdy se nám třeba trochu nedaří, ale dokážeme se zvednout a pak mít ze zápasu a z výhry radost.
Musím pochválit Filipa, který nám po dlouhé době šel pomoci chytat a byl oporou. Dále musím pochválit Dominika Čermáka, na kterém prakticky stál a padal úspěch našeho týmu, podal výborný výkon. David Kabát byl po delší době v poli a bylo vidět s jakou chutí hraje a byl odměněn čtyřmi brankami.