5. kolo KM na domácí půdě

V neděli 8.10. se konalo další kolo krajské miniligy, tentokrát u nás v Pardubičkách

Nominace:

Černý, Čermák, Hanuš, Kaluža, Machek, Semivan, Vaverka, Vondruška

Zápasy:

SK – Přelouč 2:8 (Čermák, Vaverka)

Na podzim jsme se s tímto soupeřem již dvakrát potkali a obě utkání prohráli. Bohužel nejinak tomu bylo i tento víkend. Z počátku se nám sice podařilo srovnat na 1:1, když Dan svou bojovností po autovém vhazování doslova dotlačil balon do branky. Poté nám však soupeř vstřelil 5 branek a bylo prakticky po zápase. Skóre pak sice ještě zmírnil Dominik, ale na výsledku zápasu to již nic nezměnilo.

SK – Lázně Bohdaneč 4:9 (3x Černý, Vondruška)

V tomto zápase se poprvé do brány postavil Bert a Tomáše Č. jsme vyslali do útoku, kde již pár zápasů v okresním přeboru odehrál a většinou se mu dařilo vstřelit hned několik gólů. Nejinak tomu bylo i tentokrát a ještě v prvním poločase zaznamenal Tomáš hattrick. Skóre v prvním poločase ještě vylepšil za pomocí soupeře Tomáš V. Poločas tak skončil 4:1. Co se však dělo v poločase druhém doteď nechápu. Absolutně jsme přestali hrát, přestali si nahrávat a soupeř utkání otočil neuvěřitelnými 8 góly!!! My jsme se už nezmohli vůbec na nic.

Hodnocení:

Druhou domácí miniligu nás trápil zejména terén, který byl velmi težký a podmáčený. Ani jeden zápas se nehrál žádný krásný fotbal a většinou to bylo pouze o tom, kdo více bojoval nebo komu zbylo v závěru více sil. To se asi nejspíše projevilo v druhém poločase v zápase s Bohdančí, jinak si totiž naprostý herní výpadek nedokažu vysvětlit. Místo toho, aby kluci dokráčeli k pohodové výhře, kde si mohli krásně zahrát fotbal, tak druhý poločas se nám nepodařilo vůbec nic.

Druhou věcí která by mě zajímala je to, kdo a jakým klíčem rozhoduje o tom, se kterými soupeři se budeme o víkendech prát o vítězství. Z celkových 7 minilig na podzim se 5x !!! utkáme s týmem z Přelouče, na který se nám prostě nedaří. Klukům by rozhodně mnohem více prospělo, kdyby se utkávali s rozdílnými soupeři.

Závěrem bych chtěl pochválit Matěje Kalužu, pro kterého to byla první zkušenost s víkendovou krajskou miniligou a zvládnul to na svůj věk skvěle. Do pár brankových příležitostí se dostal, ale gól se mu bohužel vstřelit nepodařilo, tak snad příště :) Dále bych chtěl poděkovat „náhradním“ brankářům, protože ani Tomáš, ani Bert původně chytat neměli a zvládli to také dobře. V neposlední řadě bych chtěl poděkovat rodičům a divákům, kteří nás přišli podpořit a i když se výsledkově úplně nezadařilo, tak nás stále podporovali a fandili. Díky :)

Vložil: Radim Froš