Výsledek:
7:3
(4x Černý, 3x Semivan)

Hodnocení:

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a rychle jsme vedli 2:0, soupeře jsme k ničemu nepustili a i když naše hra byla trochu kostrbatá a těžkopádná, tak jsem věřil, že se kluci během zápasu rozehrají, zvyknou si na deštivé a chadné počasí a soupeře přehrají po fotbalové stránce. To se bohužel tak úplně nekonalo, ale i tak jsme byli po většinu zápasu lepším soupeřem a hrálo se prakticky celou dobu na půlce soupeře, ten hrozil pouze z brejků a nebo dokázal využívat našich osobních chyb, kterých bylo na mokrém a těžkém povrchu dost.
Po našich chybách dokázal soupeř v první třetině vyrovnat na 2:2, my jsme dokázali do přestávky jít znovu do vedení na 3:2 a toto vedení jsme až do konce zápasu byli schopni udržet a postupně i zvyšovat.

V zápase nebylo okamžiku, kdy by kdokoliv z nás přestal bojovat a snažit se, kluci pořád chtěli a to je důležité, i když se někomu daří více a někomu zrovna méně, tak je v této soutěži nejdůležitější pořád chtít hrát a nebát se hrát, neschovávat se, abych náhodou neudělal chybu, to jsem v Ředicích snad ani jednou neviděl.
Konečně jsme i v této soutěži začali využívat hru brankáře a David se občas pouštěl na dobrodružné cesty přes celé hřiště, kdy stačí balón jen trochu vyvést a nahrát útočníkům, nemusím s ním běžet až do brány soupeře. Dále se mi líbilo, že se kluci prakticky během zápasu naučili náběhy na rohy, kdy zbytečně nezhušťovali prostor na první tyčce. Toto jsou bohužel přesně ty herní situace, které chceme a musíme s klukama trénovat na trénincích (rohy, auty, hru o brankáře), ale bohužel nám v posledních týdnech nepřeje počasí :(

Moc děkuji i rodičům, kteří na zápas spěchali na 15:30 z práce, abychom se pak v 15:55 dozvěděli, že zápas není od 16:00, ale až od 17:00.