IV. kolo KM

Ve Slatiňanech na čtyřech hřištích

Nominace:
Kabát, Vaverka, Hanuš, Machek, Vondruška, Císař, Tuťálek, Vodvárka

Zápasy:

SK - Slatiňany   
1:9   (Vaverka)
Trochu jsme se báli, jak to bude ve Slatiňanech vypadat, když nám chyběli čtyři stabilní hráči (Čermák, Dymák, Reimann, Semivan), což je skoro jedna čtyřka. Na klidu nám nepřidal ani první zápas, který se nám hrubě nevyvedl. Rychle jsme prohrávali 0:3 a tím dostali Slatiňany na koně, které proti nám prý odehráli nejlepší utkání za poslední dobu.

SK - Dolní Újezd   
10:4   (Vondruška 3x, Machek 2x, Vaverka, Hanuš, Tuťálek, Císař, Vodvárka)
Jak se nám první utkání nepovedlo, tak druhé bylo úplně opačné. Soupeř z Újezda měl spíše kvality okresního přeboru, ale to nic nemění na tom, že kluci hráli dobře a první poločas vyhráli 8:1 a hned všem zvedli náladu.

SK - L.Bohdaneč
6:5   (Vaverka 3x, Machek 3x)
Poslední utkání nám udělalo největší radost, bylo to jako na houpačce, nejprve jsme prohrávali 0:3, pak 1:4 a zdálo se být rozhodnuto. Ale kluci zapli a zakousli se do zápasu a bojovali o každý míč a po zásluze zápas otočili pěti brankami na 6:4, v závěru soupeř ještě snížila  dokonce i šahal po vyrovnání, ale štěstí bylo tentokráte po zásluze na naší straně.

Hodnocení:
Za dnešní miniligu musím pochválit především dva hráče, kteří hráli doslova famózně a to Vaverku a Vondrušku. Dan jako jediný dokázal dát v každém zápase branku a dát z pozice obránce 5 branek je parádní, navíc trefa v posledním utkání z voleje z 15metrů byla výstavní. Tomáš byl dnes naším největším bojovníkem a i šikulou, protože se nebojí jít jeden an jednoho do kličky a svoji mrštností přehrává i o rok starší kluky, toto mi trochu chybí třeba u Filipa a nebo u Matěje, kdy je jejich projev takový těžkopádný.
Všem klukům i rodičům děkuji za super dopoledne, kdy jsem dokázali dvakrát zvítězit!

Vložil: Martin Svoboda