Spokojenost panuje pouze se ziskem tří bodů.

vs.

SK PARDUBIČKY - AFK HRONOV

3 : 1 (1:0)

Branky: 30. Bartoníček, 65. Tuťálek, 89. Pařízek - 80. Tobiáš. Rozhodčí: Smitka (Binder, Žák)  ŽK: 1:0. Diváků: 50:

SESTAVA

Jákl - Nepivoda, Pařízek, Zelenka, Kovárník (80. Vaverka) - Havlíček, Tuťálek, Bartoníček (73. Robovský), Hátle - Šprachta, Maršálek (54. Šebek)

Již osmým kolem pokračoval královéhradecký krajský přebor staršího dorostu. Naši hráči tentokrát přivítali na domácím hřišti soupeře z Hronova. Již ve 4. minutě zahrozili právě hosté, když po střele z 18 metrů zazvonilo za Jáklem břevno. V 15. minutě se hosté dostali do další šance, ale Jákl pokus z velkého vápna dokázal vyrazit na rohový kop. Až ve 28. minutě jsme se do první šance dostali také my, když po centru Hátleho namířil míč hlavou Šprachta do břevna. Uběhla pouze minuta a Bartoníček střelou k tyči otevřel skŕe utkání - 1:0.

Hned v úvodu druhé půle se skvělým zákrokem prezentoval Jákl, když dokázal na rohový kop vyškrábnout pokus z 20 metrů. V 63. minutě se do zakončení dostal Zelenka a tentokrát za hostujícím brankářem zazvonila tyč. O dvě minuty déle se po kombinaci mezi Tuťálkem a Zelenkou, dostal do zakončení druhý jmenovaný, ale jeho pokus jen o pár centimetrů minul pravou tyč. V 66. minutě pak Havlíček přistrčil míč Tuťalkovi, který se z pozic okolo vápna jen málokdy mílí - 2:0. V 80. minutě hosté utkání zdramatizovali, když se po pěkném pasu dostal do zakončení Tobiáš a míč uklidil k tyči - 2:1. Účet utkání ale nakonec uzavřel Pařízek, který se dokázal prosadit hlavou po rohovém kopu Hátleho - 3:1.

Bohužel, proti Hronovu jsme nedokázali navázat na dobré výkony z posledních kol a k vidění moc pohledný fotbal nebyl. Chyběl nám pohyb a především přesnost a jednoduchost v kombinaci. Našemu výkonu pak nenahrál ani herní styl soupeře, který po většinu utkání bránil v 10 lidech na vápně a vyrážel do rychlých protiútoků. Spokojenost tak tentokrát panuje pouze se ziskem tří bodů. Doufáme, že kluci se vrátí, především v tríninkovém procesu, k poctivé práci, která jim přináší úspěchy.

Vložil: Mrázek Tomáš