Kolektivní výkon přinesl A-týmu důležité body.

vs.

SK PARDUBIČKY - TJ SOKOL POMEZÍ

3 : 2 (2:1)

Branky: 41. T. Svoboda, 44. a 48. Svatoň - 32. Stodola, 55. Vaško. Rozhodčí: Svatoň. ŽK: 1:1. Diváků: 70.

SESTAVA

Pardubičky: Zahradník - Karvánek, Münzberger (76. L. Svoboda), Martan, Libánský (46. Froš, 90. Mareček) - P. Jonáš, Doležal, T. Svoboda, Bříza - Kříž (83. Bednář), Svatoň

Pomezí: Křemenák – Bureš (71. Veselý), Roušar, Mička, Sláma, Drobný, Ehrenberger, Svoboda (46. Pořízka), Vaško (66. M. Stýblo), M. Nespěšný, Stodola.

HODNOCENÍ TRENÉRA LUBOŠE PILAŘE

„Na těžkém terénu jsme byli lepší a fotbalovější, škoda, že jsme neproměnili i další šance. Poté, co tým po tristních výkonech v minulých zápasech absolvoval pohovor s vedením, byla na hráčích vidět bojovnost a po dlouhé době i touha vyhrát.“

HODNOCENÍ ASISTENTA TRENÉRA, STANISLAVA PROCHÁZKY

„Konečně jsme hráli jako tým. Kluci bojovali takže se dobrý výsledek dostavil. Jsme rádi, že po dvou výsledkové hodně nevydařených utkáních jsme se zlepšili v obranné činnosti. Chtěl bych pochválit celý tým za výkon. Doufáme, že ho zopakujeme i v příštím utkání.

MILAN NESPĚŠNÝ, VEDOUCÍ MUŽSTVA TJ SOKOL POMEZÍ

Aktivněji začali domácí, ale nám se povedl rychlý protiútok a ujali jsme se vedení. To jsme potom dost dlouho drželi, ale v závěru poločasu jsme nejprve inkasovali po centru do šestnáctky a následně z trestného kopu. Do druhého poločasu jsme chtěli zvýšit tempo, jenže nás okamžitě srazila hrubá chyba, špatná „malá domů“, po které domácí hráč dovedl míč do prázdné branky. Nám se ještě po dorážce povedlo snížit, ale závěr si soupeř hlídal a nepustil nás do trvalejšího tlaku. Domácí celkově byli asi o něco lepší, ale nebýt toho kiksu zkraje druhé půle, mohl jsme na remízu možná dosáhnout.

Vložil: Mrázek Tomáš