Okresní přebor proti Býšti

26.9. jsme sehráli gólově velmi bohaté utkání.

Nominace:

Černý, Hanuš, Mikulecký, Mayer, Sciranka, Tuťálek, Vodvárka, Vondruška, Kaluža

Výsledek:

SK - Býšť
11:13   (Vondruška 4x, Kaluža 4x, Hanuš, Vodvárka, Tuťálek)

Hodnocení:

Už z výsledku je jasné, jaká to byla kovbojka :) Začnu netradičně malou výtkou, kdy mě mrzí, že se dneska nedařilo druhé čtyřce a měla pouze jedno opravdu vyvedené střídání. Především Ondra má mnohem na víc a ukazoval nám to v předchozích zápasech, dneska byl zbytečně zakřiknutý, i proto to kolikráte vypadalo, že v druhé čtyřce běhá a bojuje pouze Filip a to je málo :(
Naopak musím pochválit první čtyřku, která vstřelila 10 branek! Což je nádherný počin a dařilo se našim "špuntům" :) v útoku, jak Tomášovi, tak Matějovi, kteří se s vervou prali se staršíma a o dvě hlavy většíma soupeřema. Navíc to bylo pro Matěje vůbec první mistrovské utkání, a když po první třetině ze sebe oklepal zbytečnou nervozitu tak pak patřil k nejšikovnějším na hřišti.

Soupeř z Býště do dnešního zápasu prohrál pouze jediné utkání a během prvních minut jsme všichni přihlížející věděli proč. V Býšti mají jeden ohromný talent a hráč s číslem pět je doslova rozdílový a velký šikula, také nám vstřelil 9 branek a minimálně na další dvě přihrál.

Utkání se hrálo na velmi těžkém terénu, který byl podmáčený, ale i tak bychom se měli více vyvarovat základním chybičkám jako jsou:
- obránci brání útočníky a nejsou zalezlí před naší bránu
- útočníci se zbytečně nestahují až za obránce a pak chybí v útoku, kde není nikdo, kdo by podržel/zabojoval o balon
- více střílet, někteří kluci mají nákop jako kůň, ale v zápase ani jednou nevystřelí
- nebýt v jednom velkém hroznu a vzájemně se okopávat :)

Vložil: Martin Svoboda