Domácí výhra nad Přeloučí, až po penaltách a prohra v Poličce.

5. kolo nadstavby

SK Pardubičky – FK Přelouč      4  :  4   ( 2 : 2 ) pk. 5 : 4

Branky : Jindřich Bednář (6. a 23.), Petr Tobeš (47.), Michal Maršíček (65.pk)

Sestava : Mlateček – Hegyi, Svoboda, Bažant, Avgustini, Zavadil, Pozdník, Vltavský, Kubista, Maršíček, Bednář ( Menšl, Zeman, Tobeš, Ficek a Richter )

V posledním domácím utkání nadstavby jsme po 70. minutách utkání remizovali s Přeloučí 4 : 4. Dvakrát jsme srovnávali na 1 : 1 a na 2 : 2. Po té jsme zase dvakrát vedli my, ale po zásluze utkání skončilo remízou. Pro oba týmy to byla premiéra, kdy o vítězi utkání rozhodovaly penalty. V nich jsme se ani jednou nemýlili a vstřelili všechny branky. O našem vítězství rozhodla poslední penalta, kterou hostující hráč poslal do tyče branky.

6. kolo nadstavby

SK Polička - SK Pardubičky     4  :  2    ( 1 : 1 )

Branky : Jindřich Bednář ( 12. a 63.)

Sestava : Mlateček – Zeman, Bažant, Richter, Oberreiter, Tobeš, Pozdník, Hegyi, Krehan, Maršíček, Bednář (Blaho, Onofrej a Tichý )

V posledním utkání v Poličce jsme se dostali do vedení 0 : 1, ale domácí do poločasu vyrovnali. Utkání domácí rozhodli ve druhém poločase mezi 40. a 48. minutou, kdy vstřelili 3 branky a odskočili na 4 : 1. První a poslední naši branku vstřelil Jindra Bednář.

Na závěr bych chtěl za nás trenéry poděkovat všem klukům, kteří nastoupili v ročníku 2016/17 za starší žáky.

Hráčům ročníku 2002 bych chtěl popřát úspěšný start v dorostu a na hráče ročníku 2003 se těšíme v srpnu na trénincích, v přípravě na nový ročník 2017/18.

Vložil: Luboš Karlík