Česká Třebová
Lanškroun (nedorazil)

Utkání:

SK - Letohrad   0:1
Kluci se hned do prvního utkáni pustili s vervou a hráli s Letohradem vyrovnané utkání, kdybychom nedostali smolnou branku po faulu, kdy náš brankář již držel míč a útočník mu šlápl na ruku a pak uklízel do prázdné branky, tak věřím, že bychom utkání dotáhli do vítězného konce.

SK - Svitavy   0:2
S narostlými Svitavami jsme odehráli výborné utkání, kdy se jich kluci nezalekli a podali výborný výkon, bohužel jsme nebyli schopni vtřelit branku. Utkání by slušela minimálně remíza, možná nějaký ten náš šťastný gól, kluci by si ho jistě zasloužili.

SK - Libchavy   2:5   (2x Dolejš)
Na Libchavy jsme vlítli jako velká voda a přehrávali je po všech stránkách, především důrazem a bojovnosti a výborným pohyb v úmorném vedru. V desáté minutě jsme zvyšovali na 2:0 a zdálo se být jasno, pak bohužel přišel náš první výpadek a soupeř toho dokázal až mistryně využít, kdy otočil zápas za 5minut na konečných 2:5. To byla ohromná škoda.

SK - Pardubice   1:6   (Pekárek)
Opět se nám podařil začátek a Pardubice koukali jako puci, když po dvou minutách prohrávali 1:0. Bohužel zrovna střelec Pekárek, a náš stěžejní hráč, si roztrhl kopačku takovým způsobem, že nemohl dvě střídání hrát, než jsme situaci nevyřešili. Proti Pardubicím jsem měli druhý a poslední výpadek, kdy se bohužel nezadařilo (jinak výborně hrající druhé čtyřce) jedno střídání a za 30vteřin jsme dostali na 1:2 a to Pardubice uklidnilo a pak již byli lepším týmem.

SK - Česká Třebová   5:2   (2x Pekárek, Kosina, Stoklasa, Čermák)
Snad jediné utkání, kdy jsme nechytili start a rychle jsme prohrávali 0:1, ale po pěti minutách jsme se již dostali do zápasu především díky dvěma brankám Pekárka. Jsem velmi rád, že jsme poslední utkání vyhráli a kluci si mohli poplakat :) Bohužel nás toto utkání i velmi bolelo, hlavně Kosinu, Pekárka a Stoklasu, ale kluci jsou bojovníci!

Hodnocení:

Musím se v krátkosti zmínit o organizaci, která byla bohužel katastrofální, jestli si Pardubice myslí, že jsou Pardubice a mohou si dělat co chtějí ... tak je asi něco špatně. Může se stát, že jeden tým nepřijede, ale i na to se dá reagovat, ale aby 4 tými hráli a 2 tými na ně koukali ... když také mohou hrát, to je praštěný. Bohužel největší tragédií byli rozhodčí. 16ti letí kluci, kteří ani neměli míč a vždy se hrálo s nějakým půjčeným od soupeře (kdyby si týmy nepeřivezli vlastní míče, tak se asi hraje s pet flaškou ... ). A hlavně do toho kluci vůbec neuměli fouknout, rozhodčí se má rozhodovat a klidně i špatně, od toho tam je, ale musí mít autoritu. Todle byla bída :(

Klukům musím vysmeknout absolutorium. Nevím, jakým jiným slovem bych je měl pochválit, protože kdo tam nebyl, tak si jen těžko dokáže představit, čím vším si prošli a jak nádherně hráli a bojovali. Jsem rád, že v závěrečném turnaji dokázali prodat svoji tréninkovou dřinu, dokázali se srovnat s faktem, že nám dva stěžejní hráče před dvěmi měsíci odvedli do Pardubic, dokázali se vypořádat i s o rok staršíma klukama, kdy prakticky celá naše druhá čtyřka byla s kluků 2009. Hráli v ohromném vedru na kraji svých možností a jen škoda, že nám to výsledkově nevyšlo, ale dnes se ukázalo, že se na výsledky opravdu nehraje.
Nebudu nikoho chválit individuálně, dnes vyzvednu celý tým, hráli jako jeden celek a každý jednotlivec hrál na 100% a to se mi líbilo, až mě z toho mrazilo a je nám trenérům smutno, že takto parádní kolektiv už nebudou moci trénovat.

Pochvalu a díky patří i rodičům, dnes byli ze všem týmů nejlepší a ani nevím, jak se to mohlo povést, ale sportovně přefandili i maminky z Libchav :)