Poslední kolo Krajské miniligy

20.5. jsem v Pardubičkách odehráli poslední utkání.

Výsledky:

SK - Dolní Újezd   9:0   (Dolejš 4x, Machek, Kosina, SToklasa, Čermák, Knajfl)

SK - Slatiňany   1:5   (Stoklasa)

SK - Libchavy   3:2   (Stoklasa 2x, Kosina)

Hodnocení:

První utkání jsme zvládli na jedničku a díky rychlým brankám jsme rozhodli o svém vítězství. Ve druhém utkání jsme naopak doplatili na svoji produktivitu, kdy jsme nebyli schopni dostrkat míč ani do prázdné brány (* jen pro představu Slatiňany prohráli s Libchavama 1:11) a třetí utkání bylo "nahoru-dolu".

Chtěl bych pochválit celý tým, opravdu jsme odehráli jednu z nejpovedenějších minilig a jsem rád, že to bylo před domácím publikem. Jen ve druhém utkání jsme měli bohužel výpadky a po neproměněných šancích jsme se velmi přizpůsobili bojovné hře Slatiňan a přestali jsme kombinovat a spíše jsme se trápili.

Tentokráte jsme měli i štěstí na soupeře, že ani jeden tým nechtěl vykopávat míče a slepě o ně bojovat, ale všichni tři se snažili rozehrávat fotbalově od brankáře.

Chtěl bych pochválit všechny kluky za předvedené výkony, někteří se zlepšili za ten rok snad o 100% :)

Musím za první utkání pochválit Kubu Dolejše a Kubu Pekárka za nádherné kombinace a branky, především druhý jmenovaný dával perfektní přihrávky, jako by se dnes kluci probudili ve stejné posteli a věděli o sobě :)

Na závěr musím pochválit všechny obránce za dnešní výkony, nebáli se hrát a podporovali útok a pečlivě bránili. Snad nejlepší turnaj co si pamatuji odehrál Robert Semivan, soustředěný a stabilní výkon, jen tak dál. A speciální pochvalu má Hugo Knajfl, který tam dnes nechal doslova duši.

Vložil: Martin Svoboda