Projekt Karta AG Experts

Představení výhod karty pro členy klubu.

Vážení členové a příznivci našeho klubu, 

v průběhu podzimních měsíců jsme vám postupně předali (a rádi ještě předáme) karty společnosti AG Experts. Historie spolupráce s AG Experts není pro náš klub úplně nová – tento partner podporuje náš klub již delší dobu, dříve pod jménem Autoskla Svatoň – Vaverka. 

Nyní chceme společně dát naší spolupráci nový rozměr. Výsledkem je karta AG Experts. Předmětem této spolupráce je pomoci vám v okamžiku potřeby výměny okna na vašem vozidle.

Představení výhod karty pro členy klubu:

  • Rychlé vyřízení výměny rozbitého autoskla
  • Bezproblémová likvidace výměny okna v případě pojistné události (vše lze vyřídit přímo v servisu bez dalších návštěv pojišťovny, platby přímo mezi servisem a pojišťovnou dle dohodnutých pojistných podmínek)
  • V případě nepojištěných skel speciální cenová nabídka
  • Možnost navýšení sponzorského příspěvku v návaznosti na počet uskutečněných zakázek přes kartu

Jak kartu použít:

Lze ji použít na všech provozovnách společnosti v celé ČR. Karta je přenosná, evidence jednotlivých případů je nastavena dle čísla karty. Při návštěvě autoskloservisu proto nutné předložit kartu pro evidenci v systému AG Experts. 

V případě nejasností, či jakýchkoliv dotazů se obracejte na tel: 727 804 781 nebo na infolinku 800 900 860 uvedenou na kartě.

Vložil: Mrázek Tomáš