B tým - Tréninková docházka

I - účast
X - neúčast

Tréninková účast duben 2019

Jméno 3.4. středa 5.4.  pátek 6.4. Přelovice  10.4. středa  12.4. pátek 13.4. Dražkovice  17.4. středa  18.4. čtvrtek   20.4.   Valy  24.4. středa  26.4. pátek 27.4. Roveň
 Bednář Josef I X I I I I X I        
 Brus Zdeněk X I I I I I X I        
 Dojčán Jan X I X X X X I X        
 Dostál Vladimír X X X I I I I I        
 Duha Kristián I I I X X I X X        
 Hanko Patrik X I I I I I X X        
 Klička Robert X X I X X I X X        
 Luptovský Vít I I I X I I X I        
 Maršíček Tomáš I I I I I I X X        
 Němec Michal I I I I X I I I        
 Pařízek Jakub X I I X X X X X        
  Pech   Petr X I I X X X X X        
 Pilný Ondřej X I X I I I X I        
 Řihák Roman X I I X I I I X        
 Seemann Ivo X X X I X I I X        
 Vahlström Johan I I I I I I I I        
 Vltavský Petr X I I I I I I X        

Tréninková účast květen 2019

Jméno 1.5. středa 3.5. pátek 4.5. Opatovice  8.5. středa  10.5. pátek 11.5. Bukovka  15.5. středa  17.5. pátek 19.5. Dašice  22.5. středa  24.5. pátek 25.5. Lány 29.5. středa 31.5. pátek
Bednář Josef                            
Brus Zdeněk                            
Dojčán Jan                            
Dostál Vladimír                            
Duha Kristián                            
Hanko Patrik                            
Klička Robert                            
Luptovský Vít                            
Maršíček Tomáš                            
Němec Michal                            
Pařízek Jakub                            
Pech Petr                            
 Pilný Ondřej                            
 Řihák Roman                            
 Seemann Ivo                            
 Vahlström Johan                            
 Vltavský Petr                            

Tréninková účast červen 2019

Jméno 1.6. Čivice 5.6. středa 7.6. pátek 9.6. Jaroslav  12.6. středa  14.6. pátek  16.6. Srch
 Bednář Josef              
 Brus Zdeněk              
 Dojčán Jan              
 Dostál Vladimír              
 Duha Kristián              
 Hanko Patrik              
 Klička Robert              
 Luptovský Vít              
 Maršíček Tomáš              
 Němec Michal              
 Pařízek Jakub              
Pech Petr              
  Pilný Ondřej              
  Řihák Roman              
 Seemann Ivo              
  Vahlström Johan              
  Vltavský Petr