Mladší přípravka - termínová listina

Okresní přebor - Přípravka do 8 let - Holicko

Naše "B"

- Sraz na okresní přebor bude vždy 30 minut před začátkem zápasu v místě konání.

Nominace:
Vždy bude vyvěšena v informacích pro rodiče, ale vždy jsou nominováni všichni hráči!

10. kolo
17. 4.      středa 16:00
Pardubičky B - Nemošice B

11. kolo
24. 4.      středa 16:30
Pardubičky B - Horní Ředice

12. kolo
5. 5.      neděle 10:00
Dříteč - Pardubičky B

13. kolo
8. 5.      středa 16:30
Pardubičky B - Dašice

14. kolo
14. 5.      úterý 17:00
Mikulovice - Pardubičky B

15. kolo
22. 5.      středa 16:30
Pardubičky B - Sezemice

16. kolo
1. 6.      sobota 10:00
Roveň - Pardubičky B

17. kolo
5. 6.      středa 17:00
Staré Hradiště - Pardubičky B

18. kolo
12. 6.      středa 16:30
Pardubičky B - FK Pardubice (dívky)

 

Krajská soutěž mladších přípravek

Sraz na krajskou soutěž bude vždy v 8:30 v místě konání. První zápasy hrajeme v 9:30 (po starší přípravce) a nebo se někde hraje současně a první zápas hrajeme již v 9:00!!

Nominace:
Vždy bude vyvěšena v informacích pro rodiče!

VIII.kolo 6.-7.4.2019
Žamberk Ne 9,00 Žamberk Libchavy Pardubičky Horní Jelení

IX.kolo 13.-.14.4.2019
Přelouč  So 9,00 Přelouč  Choceň Moravany Pardubičky

- víkend 20.-21. mají všichni volno kvůli okresním výběrům.

X.kolo 27.-28.4.2019
Třemošnice Ne 9,00 Třemošnice Přelouč Pardubičky Bohdaneč

XI.kolo 4.-5.5.20109
- máme volno, v této soutěži je vždy jeden tým navíc (13 týmů) a tentokrát "černý petr" vyšel na Pardubičky

XII.kolo 11.-12.5.2019
Slatiňany So 9,00 Slatiňany Žamberk Pardubičky Dol.Újezd

XIII.kolo 18.-19.5.2019
Pardubičky Ne 9,00 Pardubičky Slatiňany Přelouč Holice

XIV.kolo 25.-26.5.2019
Choceň So 9,00 Choceň Žamberk Litomyšl Pardubičky

Víkendy 1.-2. června a 8.-9. hrajeme finálový turnaj krajské miniligy a finálový turnaj okresního přeboru.

Letní turnaje:

Pátek - 14.6. Turnaj na Paramu

Sobota - 15.6. Memoriál Stanislava Svobody (Pardubičky)

Sobota - 22.6. Újezd u Přelouče

Prozatím přihlášené mužstva: Polaban Nymburk, FO Lanškroun, FK Chlumec n.C, RMSK Cidlina NB, Slavia Hradec Králové, TJ Sokol Újezd, Slavoj Polná (okr. Jihlava)