Mladší přípravka - termínová listina

Okresní přebor - Přípravka do 8 let - Holicko

Naše "B"

- Sraz na okresní přebor bude vždy 30 minut před začátkem zápasu v místě konání.

Nominace:
Vždy bude vyvěšena v informacích pro rodiče.

10. kolo
17. 4.      středa 16:30
Pardubičky B - Nemošice B

11. kolo
24. 4.      středa 16:30
Pardubičky B - Horní Ředice

12. kolo
5. 5.      neděle 10:00
Dříteč - Pardubičky B

13. kolo
7. 5.      Úterý 16:30
Pardubičky B - Dašice

14. kolo
14. 5.      úterý 17:00
Mikulovice - Pardubičky B

15. kolo
22. 5.      středa 16:30
Pardubičky B - Sezemice

16. kolo
1. 6.      sobota 10:00
Roveň - Pardubičky B

17. kolo
5. 6.      středa 17:00
Staré Hradiště - Pardubičky B

18. kolo
12. 6.      středa 16:30
Pardubičky B - FK Pardubice (dívky)

 

Krajská soutěž mladších přípravek

Sraz na krajskou soutěž bude vždy v 8:30 v místě konání. První zápasy hrajeme v 9:30 (po starší přípravce) a nebo se někde hraje současně a první zápas hrajeme již v 9:00!!

Nominace:
Vždy bude vyvěšena v informacích pro rodiče.

VIII.kolo 7.4.2019
Žamberk Ne 9,00 Žamberk Libchavy Pardubičky Horní Jelení

IX.kolo 13.4.2019
Přelouč  So 9,00 Přelouč  Choceň Moravany Pardubičky

- víkend 20.-21. mají všichni volno kvůli okresním výběrům.

X.kolo 28.4.2019
Třemošnice Ne 9,00 Třemošnice Přelouč Pardubičky Bohdaneč

XI.kolo 4.-5.5.20109
- máme volno, v této soutěži je vždy jeden tým navíc (13 týmů) a tentokrát "černý petr" vyšel na Pardubičky

XII.kolo 11.5.2019
Slatiňany So 9,00 Slatiňany Žamberk Pardubičky Dol.Újezd

XIII.kolo 19.5.2019
Pardubičky Ne 9,00 Pardubičky Slatiňany Přelouč Holice

XIV.kolo 25.5.2019
Choceň So 14,00 Choceň Žamberk Litomyšl Pardubičky

Víkendy 2.6. a 8. nebo 9. června hrajeme finálový turnaj krajské miniligy a finálový turnaj okresního přeboru.

Letní turnaje:

středa - 1.5. Turnaj ve Starém Hradišti

Neděle - 2.6. Finálový turnaj krajské miniligy Žamberk

Pátek - 14.6. Turnaj na Paramu

Sobota - 15.6. Memoriál Stanislava Svobody (Pardubičky)

Sobota - 22.6. Újezd u Přelouče

Neděle - 23.6. Dříteč (na 90% postavíme dva týmy 2011 a 2010)